Connect with us

Novosti

SVAKI MINUT ZMAJEVA NA JEDNOM MJESTU

Poštovani posjetioci portala BNM.ba, u budućnosti ćete na ovom mjestu moći pratiti igre Zmajeva iz minute u minutu.

12. januar 2018.

[PRIJATELJSKI MEČ] Istanbul Bašakšehir : Den Haag| Edin Višća

11. januar 2018.

///

10. januar 2018.

[ENGLESKA: CARABAO CUP] Chelsea 0:0 Arsenal| Sead Kolašinac nije bio u protokolu zbog ozljede koljena.

[ŠPANIJA: KUP KRALJA] Alaves 2:0 Formentera| Ermedin Demirović postigao pobjedonosni gol u 55. minuti utakmice. Igrao je do 78. minute kada ga je zamijenio Alfonso. Alaves je ukupnim rezultatom 5:1 prošao dalje, a u prvoj utakmici Demirović je, podsjećamo, postigao dva gola.

[FRANCUSKA: LIGA KUP] Rennes 4:2 Toulouse| Sanjin Prcić nije bio u protokolu zbog ozljede.

[PRIJATELJSKI MEČ] Mechelen 2:2 Ingolstadt| Edin Cocalić bio u prvih 11 svoje ekipe.

[PRIJATELJSKI MEČ] Groningen 1:2 Club Brugge| Samir Memišević u nastavku ušao u igru.

[PRIJATELJSKI MEČ] Anderlecht 3:4 Utrecht| Dario Đumić zaigrao u nastavku utakmice.

9. januar 2018.

[GRČKA: KUP] PAOK 2:1 Trikala| Gojko Cimirot igrao do 81. minute kada ga je zamijenio Pelkas. PAOK je prošao u četvrtinu finala grčkog Kupa.

[GRČKA: KUP] AEK 1:0 Panetolikos| Ognjen Vranješ igrao do 69. minute kada ga je zamijenio Tzanetopoulos. AEK je prošao u četvrtfinale grčkog Kupa.

[ENGLESKA: CARABAO CUP] Manchester City 2:1 Bristol City| Milan Đurić nije konkurisao zbog povrede.

[IZRAEL: LIGAT HA’AL] Maccabi Tel Aviv 3:0 Netanya| Tino-Sven Sušić bez učinka.

[PRIJATELJSKI MEČ] Dynamo Dresden 2:1 Werder Bremen II| Haris Duljević igrao u prvoj postavi.

[PRIJATELJSKI MEČ] Sparta 7:2 Mas Taborsko| Eldar Ćivić i Zinedin Mustedanagić ušli s klupe u nastavku.

8. januar 2018.

[PRIJATELJSKI MEČ] Oostende 2:5 Stuttgart| Dženis Burnić, potencijalni reprezentativac BiH, nije igrao.

7. januar 2018.

[ŠPANIJA: PRIMERA] Athletic Bilbao 2:0 Deportivo Alaves| Ermedin Demirović nije bio u protokolu

[ENGLESKA: FA CUP] Nottingham 4:2 Arsenal| Sead Kolašinac nije bio u protokolu, a njegov tim se oprostio od takmičenja za sezonu 2017/18.

[FRANCUSKA: KUP] Dunkerque 2:4 Metz| Danijel Milićević nije bio u protokolu za ovaj meč, te nije debitovao za Metz. Njegov tim je prošao u šesnaestinu finala francuskog Kupa.

[FRANCUSKA: KUP] Rennes 1:6 PSG | Sanjin Prcić zbog povrede nije bio u protokolu.

[PRIJATELJSKI MEČ] Werder 4:0 Twente| Izet Hajrović bio u početnoj postavi.

[PRIJATELJSKI MEČ] Mainz 0:3 Borussia Mönchengladbach| Kenan Kodro ušao s klupe u nastavku.

[PRIJATELJSKI MEČ] Wurzburger Kickers 0:0 Utrecht| Dario Đumić ušao s klupe u nastavku utakmice.

[PRIJATELJSKI MEČ] Freiburg 1:1 Hamburger SV| Sejad Salihović nije igrao.

6. januar 2018.

[ITALIJA: SERIE A] Milan 1:0 Crotone| Ćazim Suljić nije ulazio u igru.

[ITALIJA: SERIE A] Genoa 1:0 Sassuolo| Ervin Zukanović odigrao svih 90 minuta i dobio žuti karton u 70. minuti.

[ITALIJA: SERIE A] SPAL 2:5 Lazio| Senad Lulić ušao u igru u 76. minuti umjesto Lucasa Leive.

[ITALIJA: SERIE A] Roma 1:2 Atalanta| Edin Džeko golom u 55. minuti ublažio poraz Rome. Dijamant je odigrao svih 90 minuta.

Getty Images

[ITALIJA: SERIE A] Cagliari 0:1 Juventus| Miralem Pjanić je odigrao svih 90 minuta u gostujućem timu.

[ENGLESKA: FA CUP] Watford 3:0 Bristol City| Milana Đurića nije bilo u protokolu, a Bristol se oprostio od FA Cupa za ovu sezonu.

[GRČKA: SUPERLIGA] PAOK 5:0 Levadiakos| Gojko Cimirot je odigrao drugo poluvrijeme u ubjedljivoj pobjedi svog tima.

[GRČKA: SUPERLIGA] Panetolikos 1:4 AEK| Ognjen Vranješ nije bio u konkurenciji za današnji susret.

[IZRAEL: STATE CUP] Maccabi Tel Aviv 3:0 Bnei HaGolan VeHaGalil| Tino-Sven Sušić bez učinka. Njegov tim prošao je u narednu rundu.

[PRIJATELJSKI MEČ] Hoffenheim 2:2 Excelsior| Ermin Bičakčić nije igrao.

[PRIJATELJSKI MEČ] St. Gallen 1:2 Mainz| Kenan Kodro postigao pobjednički gol za njemački tim.

[PRIJATELJSKI MEČ] Stuttgart 2:1 Twente| Za Stuttgart je nastup upisao potencijalni reprezentativac Dženis Burnić, dok je s druge strane igrao Vučkić, još jedan potencijalni bh. reprezentativac.

[PRIJATELJSKI MEČ] Wolfsburg 2:1 Dynamo Dresden| Haris Duljević u igru ušao u drugom poluvremenu.

[PRIJATELJSKI MEČ] Köln 0:0 Hertha (pobjeda Kölna na penale)| Vedad Ibišević nije upisao nastup.